O nás

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

vítejte na stránkách společnosti SpeedCard s.r.o., zabývající se distribucí produktů amerických firem Entrust Datacard a Pitney Bowes a výrobou plastových karet.

Společnost SpeedCard je od svého založení v roce 2007 autorizovaným distributorem pro prodej produktů společnosti Entrust Datacard v České republice. V její nabídce jsou zejména tiskárny pro potisk a personalizaci plastových karet, embosery, personalizační linky a další specializovaná zařízení na jejich zpracování.

Od roku 2012 naše společnost rozšířila svou působnost o zastoupení firmy Pitney Bowes na českém trhu. Zajišťuje prodej a pronájem frankovacích strojů, obálkovacích strojů, tiskáren obálek a otevíračů obálek této značky. Na základě pověření Českou poštou, s. p. provozuje kreditovací centrum pro frankovací stroje Pitney Bowes a všem uživatelům frankovacích strojů této značky poskytuje službu dálkového kreditování (dobíjení poštovného).

Ke všem výrobkům z našeho portfolia dodáváme originální spotřební materiál a náhradní díly. Kromě předprodejního a prodejního servisu je samozřejmostí i komplexní servisní a technická podpora na území celé České republiky, kterou zajišťujeme týmem certifikovaných servisních techniků.

Společnost SpeedCard zajišťuje také výrobu různých typů plastových karet od jejich grafického návrhu, přes potisk až po nejrůznější personalizační služby včetně termotisku, embosu, zápisu do magnetického proužku nebo zápisu do čipů různých druhů čipových karet. Nabízíme i ID náramky, čipové klíčenky a širokou škálu dalšího příslušenství.